Туры в Хорватию

Безопасность пассажиров на рейсах авиа компании WINDROSE !

                                                               

  МИ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ВАС!

Безпека пасажирів та членів екіпажу є пріоритетом авіакомпанії WINDROSE. Вже за перших повідомлень про спалах Covid-19 авіакомпанією вжито всіх необхідних заходів для унеможливлення його розповсюдження.

Після виконання кожного польоту літаки авіакомпанії WINDROSE проходять ретельне очищення відповідно до настанов національних та міжнародних органів цивільної авіації, яке включає протирання поверхонь у льотній кабіні та пасажирському салоні, туалетах, а також столиків, підлокітників, підголівників, пряжок на ременях безпеки із застосуванням засобів дезінфекції, які дозволені та рекомендовані відповідними державними установами. 

Персонал компаній, що здійснюють обслуговування, детально проінструктований та чітко виконує всі вимоги інструкцій, наказів та постанов Міністерства охорони здоров’я України. Всі ковдри та серветки заміняються на свіжі набори для кожного нового польоту.

Повітря в салоні на всіх без винятку типах повітряних суден авіакомпанії WINDROSE постійно оновлюється за допомогою циркуляції до 30 разів на годину крізь сучасні системи кондиціонування, які оснащені системами фільтрації повітря високої ефективності (HEPA), що забезпечує максимально високу якість повітря в кабіні.

До цього моменту жодної особи з ознаками захворювання НЕ було виявлено на наших літаках. Авіакомпанія діє у відповідності до регуляторних документів та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Наші екіпажі добре проінформовані щодо необхідних дій у випадках виявлення осіб,  стосовно яких є підозра на інфекційну хворобу, та завжди готові надати допомогу за необхідності невідкладної медичної допомоги. 

У разі виявлення осіб,  стосовно яких є підозра  на  інфекційну  хворобу,  повітряне судно відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2011 р. N 893 «Про затвердження Правил санітарної охорони території України» та статті 28 Закону України "Про захист населення від  інфекційних хвороб» має бути переміщеним на санітарну стоянку для здійснення санітарної обробки, де фахівцями Державної установи «Лабораторний центр на повітряному транспорті Міністерства здоров’я України» літак буде повністю продезінфіковано, включаючи салон, туалети, бортові кухні, кабіну пілотів та багажні відсіки. 

В аеропортах оперування задіяні санітарно-карантинні підрозділи, що здійснюють санітарно-

епідеміологічний нагляд за особами, які прибувають на територію України. У разі, якщо особу з

клінічними ознаками розладу здоров'я, яка може стати джерелом подальшого поширення

хвороби, виявлено на борту літака, то згідно із зазначеними нормами така особа підлягає

тимчасовій ізоляції до моменту госпіталізації.