Поиск тура

Хорватия

Хорватия
  • Хорватия
  • Хорватия
  • Хорватия
  • Хорватия
  • Хорватия

Хорватия, Актуальные предложения

Курорты Хорватии

ПРО ХОРВАТІЮ

Столиця Хорватії: Загреб.

Населення: 4,8 млн. людей.
Площа: 56 538 кв.км.
Мова: хорватська. Обслуговуючий персонал в готелях і ресторанах володіє англійською, німецькою та італійською мовами.
Релігія: переважна більшість – католики.
Час: різниця з Києвом = -1 година.
Валюта: хорватська куна (КН), 1 куна = 100 ліп. 1 USD = 5,1 KUN. 1 EURO = 7,4 KUN, гроші можливо обміняти в банках і обмінних пунктах. Ввозити і вивозити валюту можливо в необмеженій кількості.
Клімат: 3 кліматичні зони – континентальн,альпійська і середземноморська. На узбережжі найбільша кількість сонячних годин в Європі (2600).
Середньорічна температура повітря: +16°С.
Средня температура повітря влітку: +30°С.
Средня температура морської води влітку: +24°С; вміст солі – 38%. Купальний сезон починаеться з травня і продовжується до кінця жовтня.
Міжнародний телефонний код: 385
Телефон: подзвонити в будьяку країну світу можливо з готелю (це Вам обійдеться дорожче), пошти, телефонавтомату за допомогою телефонної картки, яуу можливо придбати на пошті, в кіосках або в готелі. Власники мобільних телефонів  операторів Київстар, Водафон,   Лайф можуть користуватись їх послугами по всій территорії Хорватії.

Оренда автомобіля: Ви можете взяти його напрокат в будь-якому місті, курорті або прямо в готелі. Для цього необхідно мати водійські права міжнародного зразка. Вартість прокату становить від 60 Євро на добу.
 
«У цю країну тільки перший раз можна потрапити випадково кожний наступний раз вона буде вабити Вас своєю красою, багатоликістю та гостинністю. Хорватія як картина, картина як Хорватія »- стверджують хорвати, описуючи свою країну.
Якщо Ви вже були в Хорватії, то напевно, в цьому переконалися. Якщо ж Ви жодного разу не відпочивали в цій країні і ще думаєте чи варто тут провести дорогоцінні дні своєї відпустки, ми (туроператор по Хорватії) спробуємо Вас переконати, що це варто зробити і постараємося при цьому бути об'єктивними. Чому ж мільйони туристів щорічно вибирають для свого відпочинку Хорватію?
По-перше: тут надзвичайно красива природа. Це не хорвати придумали, що східне узбережжя Адріатики найкрасивіше побережхя на Середземному морі - це вони почули від інших. Імператори стародавнього Риму будували на цьому узбережжі не тільки вілли і дачі, а й цілі міста для відпочинку і задоволення. Ніде на Середземному морі немає такої кількості островів, заток і мальовничих пляжів. Ніякими словами не можна передати запах лаванди на острові Хвар і далматинських сосен в поєднанні з морським бризом, колір гірського масиву Біоково на схід і захід сонця, блакитні відтінки моря, що зливаються з природою. Хорватія - не для любителів поніжитися на піску. Тільки в дуже небагатьох місцях хорватського узбережжя є відрізки пісчаного берегу. На Істрі основна частина пляжів - це кам'яні платформи, в районі Дубровника і Спліта - галькові. З іншого боку, саме така структура берега і забезпечує дивовижну прозорість моря. Берегова лінія на глибину 6 метрів в бік суші знаходиться тут у власності у держави і тому 6000 км хорватського узбережжя повністю належать Вам!
По-друге: Хорватія - одна з найбільш екологічно чистих країн Європи. Ця країна є справжнім рекордсменом за кількістю національних парків. Їх тут сім. Більше 7,5% території Хорватії - заповідники, один з яких - Плітвіцькі озера - внесений ЮНЕСКО до переліку найбільш цінних природних об'єктів світу. На всьому протязі її материкової берегової лінії (тисяча двісті сімдесят вісім км) немає діючих промислових об'єктів, за винятком двох великих портових міст - Спліта і Рієки. Все віддано у владу Його Величності Туризму! Багато хорватських пляжів мають в своєму багажі престижну нагороду - «Блакитний прапор» ЮНЕСКО - за еталонну чистоту узбережжя і морської акваторії. Більшість прибережних готелів оточені прекрасними сосновими парками, що сприяє надзвичайній чистоті повітря.
По-третє: дуже м'який середземноморський клімат. Лікарі стверджують, що два тижні, проведені на морському узбережжі Хорватії, дають заряд бадьорості організму на два роки вперед. Якщо Ви плануєте відпочити з дітьми, кращого місця Вам не знайти.
По-четверте: Хорватія надзвичайно цікава в екскурсійному плані, завдяки своїй культурно-історичній спадщині. Яке б Ви не обрали місце для відпочинку в Хорватії, Ви всюди відчуєте середньовічний дух міст, які увібрали в себе всю історію цієї дивовижної країни, за яку завжди билися завойовники. За одну поїздку, звичайно, не можна відчути всю красу Хорватії. Однак, якщо Ви будете відпочивати на півдні, Вам просто необхідно відвідати  місто-пам'ятник Дубровник, побудований в стилі ренесансу і надихав Шекспіра. Палац римського імператора Діоклеціана в Спліті, який вразить Вас своєю монументальністю і величною красою, століттями відполірованими мостовими з білого каменю і всесвітньо відомої пальмовою алеєю вздовж набережної. Якщо Ви надасте перевагу для свого відпочинку півостріву Істра, Вас чекають, чудово збережений Колізей в Пулі, неповторний Ровінь увібрав в себе вічність Риму, заснований римлянами в ІІ столітті до нашої ери Пореч, що славиться дивно красивою візантійською мозаїкою Базиліки Святого Евфразіуса. Вам доставлять задоволення рибний пікнік і рафтинг по річці Цетіна (південь Хорватії), який за гостротою відчуттів і красі навколишньої природи є одним з кращих в Європі, екскурсія на катері по островах, кожен з яких неповторний. Ви не залишитеся байдужими при вигляді блакитної води озер і надзвичайних переплетінь водоспадів в Національних парках «Плітвіцькі озера» та «Крка». В кожному куточку Хорватії Ви знайдете свої принади, здавалося побачені тільки Вами, і кожен раз будете відкривати її для себе по-новому.
По-п'яте: тут Ви спокійно обійдетеся без знання іноземної мови. Якщо місцевий житель говорить не швидко, то зрозуміти його досить легко, тому що Хорватська мова входить у слов'янську групу мов і дуже схожа з українською.
По-шосте: тут порівняно дешева за європейськими мірками, дуже смачна кухня та чудові вина. Велика кількість в меню страв з морепродуктів порадує найвишуканішого гурмана. Приготовлені на оливковій олії, з додаванням середземноморських приправ, страви і Ви назавжди закохаєтесь в цю, порівняно невелику острівну країну. 
Сподіваємось ми Вас переконали зробити свій вибір для відпочинку і оздоровлення на цей рік і  всі наступні.